Здравейте колеги,става дума за следното на баир и над 4000 об.започва да припушва от време на време сив пушек,мотора е 1.6 T.S.имам чуството че не е толкова мощна както преди смяната на гарнитурата на главата,свещите са нови,на какво може да се дължи това.
Известие
Collapse
No announcement yet.
Пуши на високи обороти
Collapse
X
-
Първоначално публикувано от niki.peev Покажи съобщениеЗдравейте колеги,става дума за следното на баир и над 4000 об.започва да припушва от време на време сив пушек,мотора е 1.6 T.S.имам чуството че не е толкова мощна както преди смяната на гарнитурата на главата,свещите са нови,на какво може да се дължи това.
Майката му е точна диагностика от точния човек.
Поздрави.
-
Вероятно ти е запушен масления сепаратор,и на баир се изсипва отново в мотора маслото,затова изпушва.Наистина имаш нужда от диагностикаFiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
Piaggio Liberty 05" 50cc 2T
Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex
Comment
Comment